Аpgyvendinimas

Kuršių nerija – unikaliausias Lietuvos kampelis, sužavintis kiekvieną čia apsilankiusį. Čia Jus pasitiks nuostabi gamta: pušynai, įspūdingos smėlio kopos, Kuršių marios bei Baltijos jūra…

Šioje nepaprastoje, UNESCO pasaulio paveldo saugomoje aplinkoje tvyranti tyla bei ramybė leis Jums ne tik pamiršti rūpesčius, atgauti jėgas, bet ir įkvėps Jus naujiems darbams.

Ramus ir komfortiškas poilsis jaukiuose ir tvarkinguose namuose, alsuojančiuose svetingumu ir šiluma.

Bet kuriuo metų laiku turiningam Jūsų poilsiui Kuršių nerijoje siūlome tvarkingus, šviesius, jaukius, namų aplinką primenančius numerius bei prabangiai ir skoningai įrengtus apartamentus.

Jei norite pailsėti nuo miesto ir žmonių triukšmo, Jums siūlome ne tik švarą, jaukumą, bet ir privatumą – kiekvienas numeris turi savo atskirą įėjimą!

Rūpindamiesi Jūsų sveikata ir komfortu, kambarius šildome ištisus metus. Visiems numeriams ir apartamentams tiekiamas vanduo yra filtruojamas, o vonios bei dušo kambarių grindys – šildomos. Žiemą visi kambariai šildomi nuosava katiline.

Apartamentai dviems su kiemo terasa (2asm.)
Ryte Jus puikiai nuteiks pasivaikščiojimas arba pasisėdėjimas kieme. Nuomojamas ilgalaikei nuomai.

Plačiau

Apartamentai su terasa (2+2asm.)

Pasimėgauti rytine kava bei gardžiais pusryčiais galėsite terasoje, kartu apžvelgsite ir nuostabią gamtos bei miestelio panoramą. Nuomojamas ilgalaikei nuomai.

Plačiau

 

Apartamentai su atskiru miegamuoju, virtuve ir kiemo terasa (2+2asm.)
Šį numerį sudaro du kambariai: miegamasis su dvigule lova ir svetainė, sujungta su moderniai įrengta virtuve. Nuomojamas ilgalaikei nuomai.

Plačiau

 

<